Світовий досвід системи торгівлі викидами

Світовий досвід системи торгівлі викидами

Фахівці Міндовкілля та Національного центру обліку викидів парникових газів у Чорногорії вивчають світовий досвід щодо створення системи торгівлі викидами

У Чорногорії триває тижневий семінар, де фахівці Міндовкілля та Національного центру обліку викидів парникових газів дізнаються про ключові елементи торгівлі викидами та ознайомляться з практичним досвідом створення системи торгівлі викидами, як інструменту кліматичної політики.

▪️Учасники семінару вивчають досвід Світового банку, ICAP та JVI, а також європейських політиків та експертів з питань функціонування СТВ.

▪️Система торгівлі квотами на викиди парникових газів є абсолютно новим інструментом для України. Вона не має аналогів в інших сферах державного управління, тому вимагає значних системних перетворень та створення відповідної законодавчої бази, інституційної структури та необхідних організаційних та технічних передумов.

▪️Сьогодні ми продовжуємо напрацьовувати пакет законодавства, який дозволить нам імплементувати європейську модель такої системи.

▪️Ми переконані, що принцип «тонна викидів CO2 повинна дорівнювати тонні викидів CO2 у щорічній звітності» є основоположним для функціонування системи МЗВ та СТВ.

Прокрутити вгору