Міжнародний довкіллєвий форум “United for Nature. Agenda for Ukraine”

Наша команда спільно з профільним заступником міністра Вікторією Киреєвою

Міжнародний довкіллєвий форум “United for Nature. Agenda for Ukraine”

Команда Національного центру обліку викидів парникових газів на полях довкіллєвого форуму “United for Nature. Agenda for Ukraine” під час якого були озвучені пріоритети розвитку кліматичної політики під час війни, «зелене» відновлення, енергоефективність, Національний план з енергетики та клімату, а також реалізацію програми Ukraine Facility.

«Кліматична політика та відновлення України за «зеленими» стандартами і новими технологіями – тепер не просто вибір, а наш обов’язок. Війна дуже впливає на цей процес. Так, вже на сьогодні викиди СО2, пов’язані з військовими діями, становлять понад 150 млн тонн, наша промисловість втратила більше 30 великих підприємств. Таких факторів багато і ми їх враховуємо при встановленні короткострокових та довгострокових цілей», – наголосила заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва.

Вікторія Киреєва розповіла учасникам про плани подальшого розвитку кліматичної політики в Україні та презентувала дорожню карту її реалізації.

Міжнародні партнери висловили впевненість, що Україна повністю спроможна стати драйвером нових кліматичних рішень.

📎У дискусії брали участь колишня міністерка навколишнього середовища Бразилії Ізабелла Тейшейра, заступник Міністра економіки України Олексій Соболєв, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Ганна Замазєєва, президент DiXi Group Олена Павленко, радник Представництва ЄС в Україні з питань енергетики Торстен Воллерт, керівник Центру економічного відновлення Кирило Криволап. Модерувала дискусію Світлана Сушко — заступник директора Команди підтримки реформ при Міндовкілля.

Прокрутити вгору